Filters

Geselecteerde filters
Alles wissen
Stazione Termini

Accommodatietype

Hotels per klasse

Prijs per nacht

Wijken

  • Alles tonen + Herbergen -

Beoordeling bekijken

Bezienswaardigheden

  • Alles tonen + Herbergen -

Themahotels

  • Alles tonen + Herbergen -

Hotelfaciliteiten

  • Alles tonen + Herbergen -

Kamerfaciliteiten

Lijstweergave
Fotoweergave
Filters
Populairste eerst
Sortering
  • Populairste eerst
  • Hoogste beoordeling eerst
  • Laagste prijs eerst
  • Afstand - van laag tot hoog
3 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
400 m van het stadscentrum
8.4 (2478 beoordelingen)
Hotel Nord Nuova Roma met 149 kamers bevindt zich op 5 minuten loopafstand van Santa Maria degli Angeli e dei Martiri en beschikt over autoverhuur voor het gemak van de gasten. In de omgeving liggen…
Hotel Nord Nuova Roma met 149 kamers bevindt zich op 5 minuten loopafstand van Santa Maria degli Angeli e dei Martiri en beschikt over autoverhuur voor het gemak van de gasten. In de omgeving liggen…
4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
700 m van het stadscentrum
8.3 (654 beoordelingen)
Gelegen op loopafstand van 6 minuten van de Horti Sallustiani, biedt het The Guardian Hotel Rome met 4 sterren gemakkelijke toegang tot verschillende toeristische attracties. Het hotel met 75 kamers…
Gelegen op loopafstand van 6 minuten van de Horti Sallustiani, biedt het The Guardian Hotel Rome met 4 sterren gemakkelijke toegang tot verschillende toeristische attracties. Het hotel met 75 kamers…
4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
900 m van het stadscentrum
8.5 (941 beoordelingen)
Het perfecte Leonardo Boutique Hotel Rome Termini, gelegen in de Stazione Termini wijk, op 4 km van de Vaticaanse Musea, biedt uitzicht op de stad. Het 4-sterrenhotel ligt niet ver van Santa Maria…
Het perfecte Leonardo Boutique Hotel Rome Termini, gelegen in de Stazione Termini wijk, op 4 km van de Vaticaanse Musea, biedt uitzicht op de stad. Het 4-sterrenhotel ligt niet ver van Santa Maria…
4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
100 m van het stadscentrum
9.2 (458 beoordelingen)
Genesteld in de Repubblica wijk van Rome, biedt het comfortabele At Forty-One Rome hotel accommodatie op 18 minuten lopen van de Chiesa del Gesù. Dit hotel heeft uitzicht op de stad en beschikt over…
Genesteld in de Repubblica wijk van Rome, biedt het comfortabele At Forty-One Rome hotel accommodatie op 18 minuten lopen van de Chiesa del Gesù. Dit hotel heeft uitzicht op de stad en beschikt over…
4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
700 m van het stadscentrum
8.1 (1158 beoordelingen)
Dit Hotel Palladium Palace Rome met 4 sterren is gelegen binnen 25 minuten wandelen vanaf de Trevifontein en op minder dan 1 km van het Monument Van Victor Emanuel II. De kamers van dit hotel bieden…
Dit Hotel Palladium Palace Rome met 4 sterren is gelegen binnen 25 minuten wandelen vanaf de Trevifontein en op minder dan 1 km van het Monument Van Victor Emanuel II. De kamers van dit hotel bieden…
Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
300 m van het stadscentrum
8.8 (501 beoordelingen)
Hotel Giugiu Rome met 9 kamers, dat op 20 minuten te voet van het Monument Van Victor Emanuel II ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Rome. Dit hotel in Rome biedt ook wifi in openbare…
Hotel Giugiu Rome met 9 kamers, dat op 20 minuten te voet van het Monument Van Victor Emanuel II ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Rome. Dit hotel in Rome biedt ook wifi in openbare…
4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
900 m van het stadscentrum
8.0 (1378 beoordelingen)
Het Hotel Villafranca Rome met 4 sterren is in dit winkelgebied van Rome, op 2 km van de Trevifontein en op 20-minuten loopafstand van de Galleria Borghese gelegen. Het hotel met 89 kamers stelt…
Het Hotel Villafranca Rome met 4 sterren is in dit winkelgebied van Rome, op 2 km van de Trevifontein en op 20-minuten loopafstand van de Galleria Borghese gelegen. Het hotel met 89 kamers stelt…
3 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
1.9 km van het stadscentrum
6.8 (1685 beoordelingen)
Met spatherapie en diverse recreatiemogelijkheden is dit comfortabele Hotel Center 3 Rome met 3 sterren gunstig gelegen op circa 25 minuten wandelafstand van het Forum Romanum. Voor het gemak van de…
Met spatherapie en diverse recreatiemogelijkheden is dit comfortabele Hotel Center 3 Rome met 3 sterren gunstig gelegen op circa 25 minuten wandelafstand van het Forum Romanum. Voor het gemak van de…
Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
700 m van het stadscentrum
8.0 (884 beoordelingen)
Hotel Il Papavero Rome in de wijk Stazione Termini van Rome is een geweldige plek om te verblijven en ligt op ongeveer 25-minuten loopafstand van het Monument Van Victor Emanuel II. Er zijn een…
Hotel Il Papavero Rome in de wijk Stazione Termini van Rome is een geweldige plek om te verblijven en ligt op ongeveer 25-minuten loopafstand van het Monument Van Victor Emanuel II. Er zijn een…
Hostel in Stazione Termini, Rome, Italië
1.7 km van het stadscentrum
8.6 (2112 beoordelingen)
Free Hostels Roma heeft een speelkamer voor een onderhoudend verblijf en ligt op afstand van 1 km van de San Clemente Basiliek. Als je in contact wilt blijven met de buitenwereld, biedt dit hostel…
Free Hostels Roma heeft een speelkamer voor een onderhoudend verblijf en ligt op afstand van 1 km van de San Clemente Basiliek. Als je in contact wilt blijven met de buitenwereld, biedt dit hostel…
4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
700 m van het stadscentrum
7.0 (422 beoordelingen)
Dankzij de ideale ligging in het hartje van de stad, vinden gasten van het prestigieuze Hotel Champagne Palace Rome Basiliek van Santa Maria Maggiore op 5 minuten te voet vandaan. Dit 4-sterrenhotel…
Dankzij de ideale ligging in het hartje van de stad, vinden gasten van het prestigieuze Hotel Champagne Palace Rome Basiliek van Santa Maria Maggiore op 5 minuten te voet vandaan. Dit 4-sterrenhotel…
2 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
600 m van het stadscentrum
6.4 (910 beoordelingen)
Gelegen in de Esquilino wijk van Rome, op 25 minuten lopen vanaf het Forum Romanum, dit Hotel Demetra Capitolina Rome met 2 sterren biedt uitzichten op de binnenplaats. Dit mooie hotel ligt op een…
Gelegen in de Esquilino wijk van Rome, op 25 minuten lopen vanaf het Forum Romanum, dit Hotel Demetra Capitolina Rome met 2 sterren biedt uitzichten op de binnenplaats. Dit mooie hotel ligt op een…
3 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
600 m van het stadscentrum
6.5 (539 beoordelingen)
Het Hotel Dina Rome met 3 sterren biedt een bagageopslag aan en ligt in de wijk de wijk Esquilino in Rome, op sechts 25 minuten wandelafstand van de Bioparco di Roma en op afstand van 1 km van…
Het Hotel Dina Rome met 3 sterren biedt een bagageopslag aan en ligt in de wijk de wijk Esquilino in Rome, op sechts 25 minuten wandelafstand van de Bioparco di Roma en op afstand van 1 km van…
4 sterren Bed & Breakfast in Stazione Termini, Rome, Italië
900 m van het stadscentrum
9.1 (385 beoordelingen)
Het Romebest hotel met 4 sterren ligt in de Stazione Termini wijk van Rome, binnen 3 km afstand van cultuurgerichte attracties zoals de Engelenburcht. Het hotel biedt 6 gastenkamers met uitzicht over…
Het Romebest hotel met 4 sterren ligt in de Stazione Termini wijk van Rome, binnen 3 km afstand van cultuurgerichte attracties zoals de Engelenburcht. Het hotel biedt 6 gastenkamers met uitzicht over…
4 sterren Gasthuis in Stazione Termini, Rome, Italië
500 m van het stadscentrum
7.8 (83 beoordelingen)
The Independent Suites Rome hotel met 9 kamers ligt op 25 minuten loopafstand van de Trevifontein en biedt wifi in de kamers en parkeerplaatsen. Het 4-sterrenhotel bevindt zich in de Stazione Termini…
The Independent Suites Rome hotel met 9 kamers ligt op 25 minuten loopafstand van de Trevifontein en biedt wifi in de kamers en parkeerplaatsen. Het 4-sterrenhotel bevindt zich in de Stazione Termini…
4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
200 m van het stadscentrum
8.1 (111 beoordelingen)
Dharma Luxury Hotel & Spa Rome dat in 1880 geopend is biedt een restaurant en een kapsalon aan en ligt in de wijk de Stazione Termini wijk van Rome, op loopafstand van 20 minuten van het Forum…
Dharma Luxury Hotel & Spa Rome dat in 1880 geopend is biedt een restaurant en een kapsalon aan en ligt in de wijk de Stazione Termini wijk van Rome, op loopafstand van 20 minuten van het Forum…
2 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
1.1 km van het stadscentrum
7.2 (132 beoordelingen)
Hotel Oriente Rome met 10 kamers, dat binnen 10 minuten te voet van de San Clemente Basiliek ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Rome. Er is een bagage-opslag op het terrein.
Hotel Oriente Rome met 10 kamers, dat binnen 10 minuten te voet van de San Clemente Basiliek ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Rome. Er is een bagage-opslag op het terrein.
3 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
300 m van het stadscentrum
8.4 (5065 beoordelingen)
Dit comfortabele Hotel Impero Rome met 3 sterren ligt in het historische centrum van Rome, op binnen 1 km van de Trevifontein, en biedt spatherapie en diverse recreatiemogelijkheden. Het hotel heeft…
Dit comfortabele Hotel Impero Rome met 3 sterren ligt in het historische centrum van Rome, op binnen 1 km van de Trevifontein, en biedt spatherapie en diverse recreatiemogelijkheden. Het hotel heeft…
3 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
800 m van het stadscentrum
8.0 (3909 beoordelingen)
Dit comfortabele Hotel Marisa Rome met 3 sterren heeft een eersteklas ligging en de Trevifontein bevindt zich op wandelafstand van ongeveer 25 minuten hiervandaan. Zakenreizigers waarderen het gemak…
Dit comfortabele Hotel Marisa Rome met 3 sterren heeft een eersteklas ligging en de Trevifontein bevindt zich op wandelafstand van ongeveer 25 minuten hiervandaan. Zakenreizigers waarderen het gemak…
Hostel in Stazione Termini, Rome, Italië
100 m van het stadscentrum
9.4 (6894 beoordelingen)
Het comfortabele The Romehello hostel ligt 2 km verwijderd van de Palatijn en biedt draadloos internet in openbare gebieden en parkeerplaatsen.
Het comfortabele The Romehello hostel ligt 2 km verwijderd van de Palatijn en biedt draadloos internet in openbare gebieden en parkeerplaatsen.

Hotel Nord Nuova Roma

3 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
400 m van het stadscentrum

The Guardian

4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
700 m van het stadscentrum

Leonardo Boutique Hotel Rome Termini

4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
900 m van het stadscentrum

At Forty-One

4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
100 m van het stadscentrum

Hotel Palladium Palace

4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
700 m van het stadscentrum

Hotel Giugiu

Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
300 m van het stadscentrum

Hotel Villafranca

4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
900 m van het stadscentrum

Hotel Center 3

3 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
1.9 km van het stadscentrum

Hotel Il Papavero

Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
700 m van het stadscentrum

Free Hostels Roma

Hostel in Stazione Termini, Rome, Italië
1.7 km van het stadscentrum

Hotel Champagne Palace

4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
700 m van het stadscentrum

Hotel Demetra Capitolina

2 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
600 m van het stadscentrum

Hotel Dina

3 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
600 m van het stadscentrum

Romebest

4 sterren Bed & Breakfast in Stazione Termini, Rome, Italië
900 m van het stadscentrum

The Independent Suites

4 sterren Gasthuis in Stazione Termini, Rome, Italië
500 m van het stadscentrum

Dharma Luxury Hotel & Spa

4 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
200 m van het stadscentrum

Hotel Oriente

2 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
1.1 km van het stadscentrum

Hotel Impero

3 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
300 m van het stadscentrum

Hotel Marisa

3 sterren Hotel in Stazione Termini, Rome, Italië
800 m van het stadscentrum

The Romehello

Hostel in Stazione Termini, Rome, Italië
100 m van het stadscentrum